V neděli ležely na infuzích, ve čtvrtek sprintovalo 90 minut

ŽILINA. V seniorském dresu se střelecky prosadil jedinkrát. Před téměř dvěma lety. V národním poháru do sítě tehdy třetiligového Dolního Kubína.

“Asistent trenéra Marián Zimen mi už říkal, že bych mohl konečně dát nějaký gól,” prozradil devatenáctiletý stoper Žiliny Denis Vavro.

ve čtvrtek otevřel skóre v odvetě druhého předkola Evropské ligy proti moldavskému vicemistrem Dacii Kišiněv. Po triumfu 2: 1 venku zvítězila Žilina doma 4: 2. A postoupila do další fáze. Její soupeřem bude ukrajinský klub Vorskla Poltava.

“Jsem šťastný, že se mi to konečně podařilo – a ještě v takovém důležitém zápase.Určitě mi to do dalšího průběhu sezóny dodá větší sebevědomí, “přiznal Vavro.Limitovali ho zranění

S fotbalem začínal ve věku šesti let v Partizánskem. Už jako starší žák přestoupil do Topoľčian. A odtud do Žiliny.V nejvyšší seniorské soutěži nastoupil premiérově v dubnu 2013 – pouhých deset dní po svých sedmnáctý narodeninách.Televízny sestřih ze zápasu.

Má přehled ve hře, těží ze své postavy. S výškou 189 centimetrů dominuje v osobních soubojích, hraje razantně ve vzduchu.Postupně si vybojoval místo v reprezentačních výběrech do sedmnáct, osmnáct i devatenáct let.

Na mistrovství světa sedmnáctiletých ve Spojených arabských emirátech v roce 2013 dokonce Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk I vy můžete být jeho předplatitelům Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Čtvrtletní předplatné 9,90 € Objednat Ušetříte 1,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční předplatné od 0,98 € Objednat Cena 0,98 € platí pro nové předplatitele první měsíc. Další měsíce jsou za standardní cenu 3,90 €.Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT, Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone Pokračování článku patří k prémiovému obsahu Sme.sk Odemknout tento článek 0,50 € Odemknout Po zaplacení se článek o několik sekund odemkne a můžete pokračovat v čtení Roční předplatné 29 € Objednat Ušetříte až 17,80 € ve srovnání s měsíčním předplatným Měsíční p redplatné 3,90 € Objednat Už mám předplatné – přihlásit se S předplatným získáte: neomezený přístup k obsahu Sme.sk, Korzar.sk a Spectator.sk více než 20-letý archiv Sme.sk čtení a rozhovory z příloh TV OKO / TV SVĚT , Víkend a Fórum neomezený počet diskusních příspěvků neomezený přístup k videím a Slovenské filmem na Sme.sk dostupné na PC av aplikacích Android a iPhone